Hodnocení rodičů

Výborná příprava pro předškoláky. Hlavně budou děti předem vědět, jak probíhá hodina a nemusejí mít strach. Je dobré, že je tady dětí míň. Líbí se mi formy výuky, které tady probíhají. Myslím si, že takové učení je víc zaujme. Nemám žádné výhrady. Moc se mi nápad chodit s předškolákem do jeho budoucí školy líbí.

Děkujeme! G. K.

"Rozárka" to byla výborná příprava pro všechny předškoláky i pro rodiče, kteří si chtěli ověřit znalosti a dovednosti svého dítěte. V našm případě jsme se díky těmto návštěvám rozhodli k předčasnému zaškolení naší dcery. Děti i rodiče se v klidu seznámili s prostředím i učiteli, což dětem jistě usnadní nástup do 1. třídy.

Lekce byly zajímavé, zábavné a poučné, děti byly nadšené. Frekvence 1x za 14 dní myslím odpovídala možnostem dětí i rodičů (uvolnit se případně ze zaměstnání). Celkově jsme byli kurzem nadšeni, dcerka se každý týden ptala, kdy už zase půjdeme na Rozárky! Jen tak dál!

Díky E. R.

Výborná příprava pro budoucí prvňáky. Líbil se mi pěkný přístup k dětem. Aspoň vím, jak bude výuka probíhat. Lekce byly velice zajímavé. Jsem moc ráda, že můj syn bude navštěvovat tuto školu. Nemám zatím žádné výhrady.

Děkuji. P. V.

Příjemný malý kolektiv. Děti mají velký prostor se samostatně vyjádřit. Navíc se vzájemně poznávají, což je velké +, takže se pak cítí uvolněně a dobře.Výuka formou hry a zábavy je určitě více baví než klasické učení. Interval konání přípravných lekcí  (1x/14dní) vyhovuje. Můj syn se tady cítí dobře... nenapadá mě, co zlepšit.

Prvňáčkům přejeme hodně štěstí a vykročení tou správnou nohou!

H. K.

Školka