Edukativní skupinka Rozárka

Vážení rodiče,

jak název napovídá, jedná se o přípravky určené pro předškoláky, které probíhají zdarma pro přihlášené předškoláky každý týden v době od 15.00 hod.

Díky Rozárce můžete nahlédnout přímo do nitra základní školy v Tučapech.

Se svým dítětem můžete přijít do třídy ZŠ Tučapy. S paní učitelkou nebo s panem učitelem můžete zažít hodinu výuky předčtenářských dovedností, angličtiny, vyzkoušet si metody matematiky prof. Hejného, hudebně-pohybovou výchovu, zažít partnerský přístup pedagoga, sledovat dítě při vlastních objevech, učení a hře v jednom okamžiku. Zařazena bude i keramická dílna.

Děti společně s Rozárkou poznají nové kamarády a učitelku/ učitele, zábavnou formou se naučí nebo zopakují, co je potřeba zvládnout před vstupem do školy. Prostor dostane také procvičování jemné a hrubé motoriky.

Rodiče se mohou seznámit s lidmi podobně smýšlejícími o přednostech výchovy a vzdělávání dětí v malém kolektivu tedy výhodách pro jejich děti, mohou pozorovat uplatňování principů Základní školy Tučapy v praxi, seznámit se s metodami, podle kterých se žáci u nás učí.

Bližší informace a přihlašování:

Mgr. Alžběta Záhoříková, ředitelka školy

zstucapy @centrum.cz,