Edukativní skupinka Rozárka

Vážení rodiče,

přijměte pozvání na přípravky určené pro Vašeho předškoláka. Lekce probíhají pro přihlášené 1x/14 dní ve čtvrtek od 15:30hod.

Díky Rozárce můžete nahlédnout přímo do nitra Základní školy v Tučapech.  Vaše dítě se bude postupně seznamovat s prostředím školy, zažije hodinu výuky předčtenářských a předmatematických dovedností, partnerský přístup pedagoga... Rodiče mohou tak sledovat dítě při vlastních objevech, učení a hře v jednom okamžiku.

Děti společně s Rozárkou poznají nové kamarády, zábavnou formou se naučí nebo zopakují, co je potřeba zvládnout před vstupem do školy.

Rodiče se mohou seznámit s lidmi podobně smýšlejícími o přednostech výchovy a vzdělávání dětí v malém kolektivu - výhodách pro jejich děti, mohou pozorovat uplatňování principů Základní školy Tučapy v praxi, seznámit se s metodami, podle kterých se žáci u nás učí.

© 2010 - 2020 Všechna práva vyhrazena.