Informace o naší škole

Mateřská škola v Tučapech disponuje 1 třídou s dobře vybavenou hernou a se stolečky vhodnými na různé výtvarné činnosti. Při vzdělávání využívají děti i Multiboard - desetidotykovou mobilní interaktivní tabuli. Snažíme se o vytváření takového prostředí pro děti, do kterého se těší a cítí se v něm bezpečně a spokojeně.

Na Základní škole v Tučapech vyučujeme 1. - 5.ročník. Každému žákovi se dostává individuálního přístupu podle jeho potřeb v příjemném prostředí.

K dispozici máme 2 účelně vybavené třídy (interaktivní tabule, kopírka, stolní PC, notebooky, čtenářský koutek,....). V rámci sportovních aktivit využíváme víceúčelové hřiště a venkovní pinpongový stůl.

Nabízíme svým žákům rodinné pohodové prostředí, kde mohou během přestávek mezi vyučovacími hodinami relaxovat venku.

Po vyučování žáci využívají

• školní družinu (ranní i odpolední provoz)

• zájmové kroužky (v letošním školním roce: keramický, Malý vědec, dramatická výchova, taneční).

Přímo ve školní budově se nachází i školní jídelna. Každý den jsou pro děti připravovány čerstvé svačinky a obědy.

Obrázky z historie školy

děkujeme za spolupráci

Děkujeme všem rodičům, kteří podporují naši/svoji :-) školu jakýmkoliv způsobem.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Tučapy, okres Vyškov, příspěvková organizace, IČO: 70988269

skola@zsmstucapy.cz, skolka@zsmstucapy.cz, dvouleta@zsmstucapy.cz

Tučapy 116, PSČ 683 01

Facebook: ZŠ MŠ Tučapy

č.ú. 27-3903230257/0100

Mob.ZŠ: 776 386 638

Mob.MŠ: 739 693 433

Mob.ŠJ: 776 083 924

Mob. ŠD: 604 260 171

ID dat.schr.: qp6vq2y

© 2010 - 2019 Všechna práva vyhrazena.