Informace o naší škole

Mateřská škola v Tučapech disponuje 2 třídami - Veverky a Sovičky - s dobře vybavenou hernou a se stolečky vhodnými na různé výtvarné činnosti. Při vzdělávání využívají děti i Multiboard - desetidotykovou mobilní interaktivní tabuli. Snažíme se o vytváření takového prostředí pro děti, do kterého se těší a cítí se v něm bezpečně a spokojeně.

Na Základní škole v Tučapech vyučujeme 1. - 5.ročník. Každému žákovi se dostává individuálního přístupu podle jeho potřeb v příjemném prostředí.

K dispozici máme 2 účelně vybavené třídy (interaktivní tabule, kopírky, stolní PC, notebooky, čtenářský koutek,....). V rámci sportovních aktivit využíváme víceúčelové hřiště a venkovní pinpongový stůl.

Nabízíme svým žákům rodinné pohodové prostředí, kde mohou během přestávek mezi vyučovacími hodinami relaxovat venku.

Po vyučování žáci využívají

• školní družinu s řadou zajímavých aktivit, projektových dnů,...

• zájmové kroužky (jejich nabídka se obměňuje podle možností a zájmu žáků)

• Přímo ve školní budově se nachází i školní jídelna. Každý den jsou pro děti připravovány čerstvé svačiny a obědy.

Obrázky z historie školy

děkujeme za spolupráci

Děkujeme všem rodičům, kteří podporují naši/svoji :-) školu jakýmkoliv způsobem.

© 2010 - 2021 Všechna práva vyhrazena.