Den otevřených dveří

03.04.2016 16:06

V pátek 1. dubna žáci ZŠ Tučapy neopustili v obyklém čase své školní lavice. Stali se totiž poškoláky. Ve 14 hodin se otevřely dveře veřejnosti. Naši školu navštívili nejen rodiče, kteří s menšími rozpaky čekali, jaké překvapení je může čekat v tento den. Žáci uvítali návštěvníky, nabídli drobné občerstvení

a to vše v angličtině a pak s nimi dál konverzovali na daná témata. Nechyběly zajímavé úkoly pro zpestření. Poté se zaplnily lavice v další třídě, kde už na ně netrpělivě čekal pan učitel, aby si mohli všichni společně porovnat své znalosti a logické myšlení z matematiky a českého jazyka.

Někteří rodiče se tak poprvé setkali s matematickou metodou prof. M. Hejného, jejíž prvky se pravidelně zařazují do našich hodin matematiky.

Následovalo diktátové cvičení z Aprílové školy, které nadiktovala všem zúčastněným maminka našeho žáka. Na závěr se všichni pobavili u společné hry.

 

© 2010 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode