Kroužky

Keramika

pondělí 13:00 -14:00

Mgr. Petra Holzerová

 

Význam této činnosti spočívá v rozvoji jemné motoriky a motoriky malých svalových skupin. Nesporný je i význam estetický. Děti se rovněž seznamují s novými materiály a postupy, rovněž zde plánují, pracují dle předlohy, ale i volně dle své vlastní fantazie. Výhodou práce v keramické dílně je i možnost prezentace svého výrobku ostatním. Děti vytvářejí hodnoty, uvědomují si, že za konkrétním výsledkem práce stojí jejich snaha a píle. Děti tak získávají vztah k věcem, uvědomují si, že každou věc musí někdo vyrobit, že má určitou cenu a funkci.
Význam této činnosti spočívá v rozvoji jemné motoriky a motoriky malých svalových skupin. Nesporný je i význam estetický. Děti se rovněž seznamují s novými materiály a postupy, rovněž zde plánují, pracují dle předlohy, ale i volně dle své vlastní fantazie. Výhodou práce v keramické dílně je i možnost prezentace svého výrobku ostatním. Děti vytvářejí hodnoty, uvědomují si, že za konkrétním výsledkem práce stojí jejich snaha a píle. Děti tak získávají vztah k věcem, uvědomují si, že každou věc musí někdo vyrobit, že má určitou cenu a funkci.

 

Logik

pondělí 13:00 - 14:30 jednou za 14 dní
 

Mgr. Alžběta Záhoříková

 

Hlavní náplní je hraní společenských her podporujících logické myšlení,postřeh. Řešíme také hlavolamy a logické úlohy. Kroužek je zároveň předpřípravou k přijímacím zkouškám na gymnázium.

Tajemství za školou

úterý 14:00 - 15:00
 

Mgr. Ladislav Chuchma
 

Nebojíme se objevovat, tvořit,řádit a žasnout venku.Venkovní prostředí přináší dětem řadu výhod.Kromě rozvoje psychického i fyzického zdraví, učení venku nabízí dětem zlepšení pozornosti i vzdělávacích výsledků, motivace k učení a vztahů ve třídě.

 

Flétna

středa 13:00 -14:00 

 
Denisa Medunová
 

Zobcová flétna je jedním z nejsnazších hudebních nástrojů. Tento zájmový kroužek je ideální
pro začínající hudebníky. Děti se naučí poznávat a číst noty, rozvíjet své hudební,rytmické i harmonické cítění. Upevní si správné dýchání.

Střelecký kroužek

čtvrtek 13:00 - 14:00 


Vladimír Adler 

 
Cílem je osvojení si základů střeleckých dovedností, 
správných návyků a pravidel bezpečné manipulace se zbraní.

Taneční kroužek

čtvrtek 13:00 - 15:00 jednou za 14 dní
 

Vendula Kubíčková

 

Taneční kroužek je zaměřený na správné držení těla, vnímání rytmu a hlavně radost ze cvičení. Naučíme se něco z baletu, gymnastiky, mažoretek a roztleskávaček. A vše spojíme do tanečních choreografií. 

 
 
 

Náboženství

pátek 15:00 - 15:45

Mgr. Jana Zehnalová

© 2010 - 2020 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode